5 luxe huizen die u niet kunt huren, maar wel kunt ruilen met THIRDHOME

20 juli 2022 • Door THIRDHOME

Categorieën

Zoekpictogram

De privé-ruilclub van THIRDHOME biedt luxe tweede huiseigenaren unieke voordelen en exclusieve ervaringen die andere kortetermijnverhuursites niet kunnen bieden.

In plaats van een huis te huren via traditionele vakantiesites zoals Airbnb of Vrbo, kunnen eigenaren met huizenruilen tijd doorbrengen in andere luxe huizen voor een fractie van de kosten. Wanneer u een verblijf boekt via onze Club, betaalt u een nominaal bedrag tussen $ 495 en $ 1,395 voor een week, een besparing van gemiddeld 90-95% in vergelijking met huurtarieven. Wat meer is, is de gemoedsrust wetende dat alleen doorgelichte, gekwalificeerde tweede huiseigenaren kunnen ruilen met uw eigendom.

Misschien wel het meest opwindende voordeel is dat onze leden hebben toegang tot ongelooflijke eigendommen wereldwijd die exclusief zijn voor THIRDHOME. Hier zijn vijf luxe vakantie-accommodaties die alleen beschikbaar zijn voor Club-leden.

1. Blowing Rock Mountain Dream Home | Blowing Rock, Noord-Carolina

Deze dromerige bergwoning, genesteld in het westen van North Carolina, is gekleed om indruk te maken, met grote ramen en balkons met uitzicht op Blue Ridge Parkway - AKA "America's Favorite Drive". Het huis van 8,250 vierkante meter heeft acht slaapkamers en acht badkamers en biedt veel comfort en ruimte voor maximaal 16 gasten. THIRDHOME-leden die Blowing Rock Mountain Dream Home boeken, zullen versteld staan ​​van de luxe voorzieningen, waaronder een babyvleugel, lift, speelkamer met een 150″ projectiescherm, tafeltennis, pooltafel en karaoke. U bevindt zich op slechts enkele minuten van Appalachian Ski Mountain, het centrum en de Blowing Rock Country Club.

2. La Quinta Ontsnapping | La Quinta, Californië

Gelegen op enkele minuten van 25 golfbanen van wereldklasse, mountainbiken, wandelen, winkelen en luxe dineren, zal uw tijd op deze luxueuze bestemming in Zuid-Californië goed besteed worden. Het huis met vier slaapkamers en vijf badkamers bevindt zich in een gated community, op slechts vijf minuten van de oude binnenstad van La Quinta. Degenen die ontsnappen naar dit prachtige ruilhuis zullen onder de indruk zijn van de patio in resortstijl met panoramisch uitzicht op het Santa Ana-gebergte. En met een kristalblauw verwarmd zwembad, een spa en loungestoelen, kunt u genieten van de eindeloze zonneschijn.

3. Miranda Penthouse aan Zee | Playa del Carmen, Mexico

Dit prachtige penthouse met weids, open uitzicht op de oceaan ligt aan de Calle 38 Norte. Dit is de meest populaire, met bomen omzoomde straatlocatie in Playa del Carmen, op slechts 150 meter van een van de mooiste Caribische stranden ter wereld. Miranda Penthouse by the Sea biedt drie slaapkamers, vier badkamers en toegang tot de uitstekende voorzieningen van het gebouw. Hier vindt u een zwembad op het dak in resortstijl, compleet met meer panoramisch uitzicht op de oceaan, ligstoelen, twee grote jacuzzi-bubbelbaden, een ingebouwde bar, een buitendouche en een eet- en loungeruimte in de openlucht met een tv voor extra amusement. Bovendien kunnen leden die deze weelderige accommodatie boeken, ook profiteren van een ultramoderne fitnessruimte.

4. Maui Oceanview Estate met zwembad | Wailea, Hawaï

Als we dit spectaculaire Hawaiiaanse landgoed in één woord zouden moeten samenvatten, zou het "WOW!" Als u dit privé, volledig omheinde eigendom nadert, ziet u onmiddellijk de prachtige glinsterende saffierblauwe oceaan, die het hele jaar door adembenemende zonsondergangen biedt. Het huis is ongeveer 5,000 vierkante meter groot en omvat vier slaapkamers, vier badkamers, een apart huisje en een vrij uitzicht van 180 graden op de oceaan van Lanai, Molokai en West Maui. Buitenleven is overvloedig en rustig, met grote overdekte terrassen met uitzicht op de oceaan rondom het zoutwaterzwembad en de spa (het hele jaar door verwarmd zonder extra kosten). Het beste van alles is dat THIRDHOME-leden hun trouwe viervoeters kunnen meenemen, want er is genoeg omheinde buitenruimte die ze kunnen ontdekken.

5. Modern bergmeesterwerk | Glenwood Springs, Colorado

Dit prachtig samengestelde huis met vier slaapkamers en drie badkamers is uitzonderlijk ontworpen, met aandacht voor detail overal waar je kijkt. Gelegen op zes verhoogde hectare, is het huis gepositioneerd om te profiteren van het spectaculaire uitzicht op de bergen! Leden die dit uitje in Colorado boeken, zullen genieten van verschillende weelderige functies, zoals een overdekte woonkamer in de buitenlucht, een mediaruimte, een fitnessruimte, een grote wasruimte en een sauna. Of u nu op zoek bent naar een avontuurlijke buiten-/skivakantie of een rustig toevluchtsoord, deze exclusieve woning in THIRDHOME heeft het allemaal!

Klik hier om alle beschikbare weken te bekijken en uw volgende THIRDHOME Exchange-reis te plannen. Onthoud dat u moet zijn ingelogd op uw account om de beschikbaarheid te zien.

Wil je meer informatie over onze Exchange Club? Klik hier voor meer informatie over THIRDHOME.

Zoek in onze luxe reisblog

Zoekpictogram

Druk op ESC om te sluiten, ENTER om te zoeken